Farmasi Güzellik Sırları,  Genel

Cilt tipine göre fondoten seçimi

..... ......

Cilt Neden Fondoteni Emmez?

cilt tipine göre fondoten

Cildiniz fondoteni kusuyorsa eğer yüzünüzde pütür pütür bir durum oluşur.Peki neden  ? Öncelikle herkesin bünyesi farklı olduğu için cildinizi tanıyıp doğru ürünü kullanmanız gerekir.

? bunun bir çok sebebi var.

  1. Cildin nemsiz olması durumunda, (kuru ciltlerin yanı sıra yağlı ciltlerde nemsiz kalabilir.)
  2. Kalitesiz fondotenler,
  3. Cilt tipine uygun olmayan fondötenler,
  4. Bakıma muhtaç kalmış ciltler bu sebelerden dolayı cilt fondoteni kusar.  Mutlaka cildinizi nemlendirmeniz gerekir. Cildiniz kuru da olsa yağlı da olsa neme ihtiyaç duyar. Cilt tipinize uygun nemlendiriciler seçerek işe cildi nemlendirmekten başlayın.                                                 Mutlaka kullanın. Hem cildinizi yormamış olursunuz, hemde doğru kullanımlarda fondoten kusmamış olur. cildinize mutlaka hafta iki kere olmak üzere peeling yapın. Cildinizin bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayın. Fondoten yüzümde durmuyor diyen arkadaşlar için de önerebileceğim şey mutlaka yoğun olmayan,  hafif ama kullanılması. Bunlara dikkat ettiğiniz sürece cildinizden dökülmeyen ve uçmayan güzel makyajlı görünüme sahip olursunuz.
  5. Her cilt tipine uygun ve adeta yüzünüze filtre uygularak muhteşem bir görünüm için VFX PRO fondoten  hem kaliteli, hem de cildinize en iyi uyum sağlayan fondoten olacağından eminiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.