Farmasi Makyaj Seti Üyelik Formu (Başlangıç Paketi)

klasik haricinde alternatif olarak, özellikle makyaj ürünleri ne ilgi duyan bayanlar ve genç kızlar için Makyaj Başlangıç seti oluşturdu. Başlangıç setlerinin ikisi içinde özel mıknatıslı kutular yaptırıldı ve başlangıç paketlerimiz artık harika kutularında sizelere gönderiliyor 🙂

Ancak şimdi konumuz yeni çıkarılan Makyaj Başlangıç seti olduğuna göre biraz bu paket hakkında bilgi vereyim. İçerisinde yine 8 adet tam boy ürün bulunmakta. Tamamen makyaj ürünleri üzerine hazırlanmış bir paket. 260 TL değerindeki bu makyaj ürünlerine Farmasi’ye kayıt olup sadece ilk siparişinize özel ve sadece 64,99 TL’ye alabiliyorsunuz.

HEMEN AŞAĞIDAKİ PAKET RESMİNİN ÜZERİNE TIKLAYARAK PAKET SİPARİŞİNİZİ GİRİN. KREDİ KARTINIZLA İYZİCO GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ ARACILIĞIYLA ÖDEMENİZİ YAPABİLİR, HATTA BANKANIZA UYGUN TAKSİT SEÇENEKLERİ VARSA TAKSİTLE ALABİLİRSİNİZ. ÜYELİK VE İNDİRİM ŞİFRENİZ TELEFONUNUZA GÖNDERİLECEKTİR BU İŞLEMLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRDİKTEN SONRA EN KISA SÜREDE SİZİNLE İLETİŞİME GEÇİLİP HER KONUDA YARDIMCI OLUNACAKTIR.

İÇİNDEKİLER

1 Adet BB Krem Light To Medium (Stok durumuna göre CC Kremde çıkabilmektedir.)
1 Adet Optimal Style Maskara
1 Adet Tender Blush On Allık (02 Fresh Peach)
1 Adet Express Göz Kalemi (01-Siyah)
1 Adet Sensi – Wipes Makyaj Temizleme Mendili
1 Adet Mat Likit Ruj (08-Sunset Breeze)
1 Adet Nude Oje (03 Ballerina Oje)
1 Adet 4’lü Saşet Tester
1 Adet Parfüm Tester

Farmasi makyaj paketi
Üyelik paketi hemen al
Farmasi makyaj seti (Başlangıç paketi)
makyaj seti (Başlangıç paketi)
280 TL yerine sadece 64,99 TL