Genel

Farmasi Türkiye 3’üncüsü Fazıl Tokmak ekibi

..... ......

Network Marketing dünyasına girdiğimde sadece kişisel ihtiyaç ve ailemin ihtiyaçlarını uygun fiyata temin etmek için giriş yapmıştım. Çünkü eşim ile birlikte zaten çok yoğun çalışan bir işyerine sahiptik.

Daha sonrasında hayatımızın büyük bölümünün networke dahil olacağını ilk zamanlarda hiç düşünmemiştim. İşin içine girdikten sonra kendi ihtiyaçlarımızı uygun fiyata temin ederken çevremdeki tüm sevdiklerime tavsiye etim ve sevdiklerimin de sağlıklı ürünleri uygun fiyata almalarını önererek kendilerini işimin içerisine dahil ettim.

Sonra gördüm ki bir kazanç elde etmeye başladım ve hoşuma gitti aynı şekilde ekibim deki sevdiğim arkadaşlarımın hepsine “aynı yolu takip ederek aynı zamanda birlikte eğlenerek kazanmak ister misin” sorusunu sordum ve istiyorum diyenlerle yol almaya başladık. Ve böylece de hızlı bir network hayatımız başlamış oldu.

Sonrasında yoğun çalıştığımız işyerimizi kapatıp tam zamanlı networkde Yani Farmasi’de çalışmaya başladık. İki kızımız var ve tüm aile olarak işimize aile işi olarak hızlı bir şekilde devam ediyoruz. Bu iş bizim aile işimiz diyoruz.

Ailece hem seyahat ediyoruz, bir çok yeni dost ediniyoruz, eğleniyoruz ve kazanıyoruz. Çevremizdeki herkese işimizi tavsiye ediyoruz. 4 kişilik bir çekirdek aile iken şu anda Türkiye’nin her bir yanından binlerce yol arkadaşıyla birlikte kocaman bir aile olduk.

Sevgili gönül dostları ben yapamam demeyin, mazeretlerin arkasına sığınmayın, sorun üreten değil çözüm üreten olun ve ’ye gelin hep birlikte eğlenerek sizlere kazandıralım ve kazanalım. Saygılar.

başarı hikayesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.